Нові вимоги до обмежувачів перенапруг в Україні та відповідність до них

Звертаємо увагу технічних спеціалістів та проектувальників повітряних ліній та підстанцій! Для виконання правильного вибору обмежувачів перенапруг слід користуватись діючим в Україні стандартом ДCТУ EN 60099-4:2016 «Розрядники. Частина 4. Металоксидні розрядники без іскрових проміжків для захисту від перенапруг систем змінного струму»

Ключовою у стандарті є класифікація обмежувачів перенапруг. Нова класифікація ОПН розглядає наступі типи:
- станційний клас; (Літера S у маркуванні)
- розподільний клас (Літера D у маркуванні).
Ці класи, в свою чергу, поділяються на високий (H), середній (M) та низький (L) підкласи за комбінацією параметрів ОПН, зокрема в залежності від термічної стабільності та енергоємності ОПН, які характеризують стабільність їх характеристик протягом терміну експлуатації.

Таким чином до ОПН, згідно стандарту, висуваються вимоги щодо підтвердження своїх характеристик протягом циклу (серії) випробувань зі збереженням основних показників.

СІКАМ Україна здійснює поставки ОПН, що відповідають стандарту ДCТУ EN 60099-4:2016. Більше інформації про технічні параметри та конструктивні особливості обмежувачів перенапруг від SICAME Group Ви знайдете за посиланням:

https://sicame.com.ua/pdf/obmezhuvachi_perenaprug_sicame.pdf

Для отримання технічної консультації щодо вибору обмежувачів перенапруг звертайтесь у відділ технічної підтримки ТОВ «СІКАМ Україна»:

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.